Diskusné fórum - gouldianfinches.eu

gouldianfinches.eu rss RSS

Janette Jerie, 14.07.2015 09:57

Trvanlivost S76

 Dobrý den, když se lahvička s přípravkem otevře, jak má potom dlouhou životnost? Je to dle expirace nebo je daná konkrétní doba od otevření. Mám jen 11 guldiček a asi tak další 4 kousky drobotě ještě budu dokupovat a tak zvažují jak velké balení mám objednat. Předem děkuji za informaci. JJ


Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

Jozef Mordacik, 28.07.2015 11:01

Dobry den, balenie S 76 mozete pouzivat bez ohladu na jej prve otvorenie do datumu expiracie. Cim vacsie balenie kupite tym lacnejsie Vas to vyjde, nie je preto na skodu spojit sa s inymi chovatelmi. Pri objednani z USA je mozne ze budete musiet platit dovozne CLO a DPH v zavislosti od aktivity vasich colnych pracovnikov :). Vela zdaru v chove a radosti z novych prirastkov...

 


Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

Milos Haska, 03.08.2015 23:53

Dobry den,
po lonske zkusenosti doporucuji objednavat pouze takove mnozstvi co se vejde do castky okamzite uvolnene do obehu. Jaka castka to je vam radi sdeli pracovnici posty, je zavysla na kurzu eura.
Pokud tuto castku prekrocite, balicek zadrzi celnice a pokud nejste z prahy, nechate se zastupovat ceskou postou. To neni zadarmo, vyjde to na nejakych sto az stopadesat. K tomu zaplatite clo a doplatite DPH. To me z castky cca sedumnacti set spocitali na trista devadesat. Podtrzeno secteno, je to prilis drahe.
S pozdravem Smidla


Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

Janette Jerie, 12.08.2015 21:14

 Dobrý den, děkuji za rady. Naštěstí jsem nemusela řešit clo, otec mi přivezl S76 přímo z Kanady, zvolila jsem variantu 100 ml, to by pro můj chov mělo bohatě stačit. JJ


Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

Texty a fotografie nie je možné šíriť bez súhlasu autora
stránok www.gouldianfinchces.eu