Diskusné fórum - gouldianfinches.eu

gouldianfinches.eu rss RSS

vladimír pech, 05.08.2014 09:45

krmnésměsi

 Dobrý den,
 chtěl bych se s vámi podělit o moje zkušenosti s krmnými směsi zrnin od renomovaných výrobců.
Několik let používám pro Guldy jako základní D. Nature č.84.do které přidávám čistou lesknici
a trochu ježatky.Tato směs je vždy čistá,maximálně obsahuje trochu plev.Na doporučení kamaráda jsem zakoupil směs od konkurenční  Versele-Laga a byl jsem překvapen,jejím obsahem jemného prachu,který okamžitě cítíte na ruce a po otření do tmavé látky zanechává i vizuální stopu přítomnosti prachu.
Krmení bylo v orig. balení a doba trvanlivosti byla v pořádku.
Prosím ,jaké zkušenosti máte s těmito směsi,popřípadě existují ještě jiní výrobci kromě
zmíněných?Hlavně prosím nezminujte firmu Avicentra,která není schopná odpovědět na jakýkoliv dotaz,
Děkuji za odpovědi a zdravím vás
Vladimír Pech 


Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

Milos Haska, 08.08.2014 23:40

Dobry vecer,
jiz nekolik roku pouzivam take DN 84 s pridavkem lesknice. Musim rict ze cistota smesi sla take dolu, da se v ni najit kousky hliny a snad to je jen hlina.
Nicmene k Vasemu dotazu, dalsi vyrobci jsou napriklad Witte Molen, Teurlings. Ani s jednou znackou nemam osobni zkusenost.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu


Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

vladimír pech, 15.09.2014 15:49

 Dobrý den.
kvalita krmení od světových výrobců se zhoršuje pouze pro státy bývalého východního bloku.
Na burze v Budějovicích jsem hovořil na toto téma s chovateli z Rakouska a ty sami potvrdili,že krm. směsi zakoupené u nás jsou ve velmi špatné kvalitě a to co se týče prašnosti i nežádoucích příměsí.
 Zdravím vás Vladimír Pech 


Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

vladimír pech, 15.09.2014 15:56

 Dobrý den,
ještě k vámi uvedeným firmám Witte Molen, Teurlings.První uvedená je velmi kvalitní,ale trochu dražší a druhou jsem vyzkoušel nedavno směs byla taky velmi kvalitní.
 Zdravím Vladimír Pech 


Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

Milos Haska, 28.09.2014 20:26

Dobry vecer,
je to velmi smutne. Pripomina mi to nedavny test poradu Adost, kdy testovali fantu v ruznych zemich. Vsude ve svete ma vyzsi podil pomerancove stavy a vyjadreni ani nevim jestli to byl vyrobce nebo distributor? Dodavame vyrobek podle narodnich zvyklosti. Takze k nasemu narodu patri ojebavat?
V praci semnou pracuje jedna pani bydlici kousek od rakouskych hranic. Ta u nas nekupuje skoro nic. Vse kvalitnejsi a jeste levnejsi. Docela vysmech ze?
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu


Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

Texty a fotografie nie je možné šíriť bez súhlasu autora
stránok www.gouldianfinchces.eu