Diskusné fórum - gouldianfinches.eu

gouldianfinches.eu rss RSS

marek buransky, 01.10.2012 01:55

Návštevnosť stránok

Milí priatelia,


Tento mesiac prešli stránky pod nového správcu. Istotne ste zaznamenali niektoré vylepšenia, ako je napríklad zmena hesla do fóra, možnosť vkladania viacerých fotografií, trvalé prihlásenie a iné. Stránky budú aj naďalej vylepšované a pribudnú anglické texty. Verím, že im zachováte svoju priazeň aj v budúcnosti.

Od 10.9.2012 bola stránkam zriadená služba GOOGLE ANALYTICS. Táto služba on-line zaznamenáva návštevnosť stránok a meria rôzne parametre. Je nastavená prísnejšie, ako počítadlá, ktoré sú umiestňované na stránkach a ktoré často udávajú výrazne zvýšené výsledky. Podľa tejto služby stránky za 20 dní, odkedy bolo spustené ich monitorovanie, navštívilo 4677 návštevníkov zo 78 štátov sveta.


Na obrázku nižšie vidíte návštevnosť podľa jednotlivých štátov


Marek Buranský

Návštevnosť stránok

Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

marek buransky, 01.10.2012 01:57

tabulky


Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

Miroslav Chomjak, 01.10.2012 23:06

marek buransky napísal, citujem:tabulky
 Zdravim Vas!

ohladom stranok som uz pochvalne uznanie pisal ale neda mi reagovat na tieto vysledky

je viac ako len pozitivne, ze sa nasiel chovatel na Slovensku, ktory sa s vysokou odbornostou venuje danemu konicku a svoje skusenosti zdiela formou tejto stranky, ktora napomaha nie len zacinajucim chovatelom a poukazuje na krasnu "problematiku" chovaneho druhu vtakov

neostava len verit, ze priazen, obsah stranok, diskusne forum bude mat stupajucu tendenciu a
novych nadsencov z dalsich krajin 

prajem vela energie v rozvijani tejto zasluznej cinnosti  


S pozdravom M.Chomjak 
 


Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

Marek Buranský, 02.11.2012 00:42

 Milí priatelia,

Chcem sa s vami znovu podeliť o prehľad návštevnosti stránky, tentokrát za mesiac október 2012. Stránka mala návštevnosť  6993 z 84 štátov sveta.

 

Od začiatku merania, teda od 10.9.2012, čo je cca 50 dní mala stránka návštevnosť 11 670 a stránka bola načítaná za toto obdobie 101 493 x.

 

Stránka je tiež na facebooku  http://www.facebook.com/Gouldianfinches.eu , kde má ku dnešnému dňu:

114 hodnotení (to sa mi páči- like)

Má 34 G+

Twitter 28

 

Verím, že ostanete naďalej jej návštevníkmi.

 

Marek Buranský



Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

Marek Buranský, 02.12.2012 21:34

 Milí priatelia,


Chcem sa s vami znovu podeliť o prehľad návštevnosti stránky, tento krát za mesiac november 2012. Stránka mala návštevnosť  7 331  z 80 štátov sveta.
 
Od začiatku merania, teda od 10.9.2012, čo je cca 80 dní mala stránka 19 001 návštev. Unikátnych návštev, teda počet osôb, ktoré stránku videli je 8232. Stránka bola načítaná za toto obdobie 164 341 x.
 
Stránka je tiež na facebooku  http://www.facebook.com/Gouldianfinches.eu , kde má ku dnešnému dňu:

182 hodnotení (to sa mi páči- like)

1. ShareThis_facebook 114 
2. ShareThis_googleplus 56 
3. ShareThis_twitter 45 

Verím, že ostanete naďalej jej návštevníkmi.
 
Marek Buranský


Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

Marek Buranský, 04.07.2013 01:12

Milí priatelia,

 

Chcem sa s vami podeliť o prehľad návštevnosti stránky, tentokrát za obdobie od 1.1.2013 do 30.6.2013, teda za kalendárny polrok.

Za toto obdobie mala stránka návštevnosť 35 192 návštevníkov 35 192a stránka bola načítaná za toto obdobie 347 289 347 289x.

Stránka mala návštevnosť zo 115 štátov sveta. Z toho viac ako 100 návštevníkov bolo z 32 štátov. Je zaujímavé, že Česká republika a USA sú v návštevnosti prakticky vyrovnané.  Obzvlášť ma teší, že z domova amadín Gouldovej, teda z Austrálie, bolo za tomto obdobie 1059 prístupov.

Stránka je tiež na facebooku  http://www.facebook.com/Gouldianfinches.eu, kde má ku dnešnému dňu:

hodnotení (to sa mi páči- like)......1091

Ďaľšie hodnotenia:

ShareThis_facebook.................... 347 289 348

ShareThis_googleplus...................126

ShareThis_twitter .........................117

 

Verím, že ostanete naďalej jej návštevníkmi.

 

Marek Buranský



Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

Marek Buranský, 06.01.2014 18:41

 Milí priatelia,


 

Chcem sa s vami podeliť o prehľad návštevnosti stránky, tento prehľad budem robiť už len na konci roka s účinnosťou od začiatku merania, teda od 8 augusta 2012 .
 

Za obdobie merania návštevnosti cez google analytics, teda cca 17 mesiacov, mala stránka ku dnešnému dňu(7.1.2014)  100 071 návštev a stránka bola načítaná za toto obdobie 1 013 640 x.
 

Stránka mala návštevnosť zo 137  štátov sveta. Z toho viac ako1000 návštevníkov bolo 18 štátov, a  100 návštevníkov bolo z 51 štátov. Slovensko a Česká republika tvoria cca 30 % návštevnosti.  Obzvlášť ma teší, že z domova amadín Gouldovej, teda z Austrálie, bolo za tomto obdobie 2377 prístupov.
 

Stránka je tiež na facebooku  http://www.facebook.com/Gouldianfinches.eu, kde má ku dnešnému dňu:
 

hodnotení (to sa mi páči- like)......1 874

 

Ďaľšie hodnotenia:

ShareThis_facebook.................... 578

ShareThis_googleplus...................203

ShareThis_twitter .........................186


 

Čo ma však teší obzvlášť je hodnotenie prehliadača google, ktorý pred pár týždňami pridelil hodnotenie stránky, tzv: Google page rank 3, čo je na tak mladú stránky myslím si dobrý výsledok.


 

Verím, že ostanete naďalej jej návštevníkmi.


 

Marek Buranský



Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

marek buransky, 04.01.2015 02:00

 Milí priatelia,

 

Chcem sa s vami podeliť o prehľad návštevnosti stránky, tentokrát za obdobie od 1.1.2014 do 31.12.2014, teda za jeden celý kalendárny polrok.

 

Za toto obdobie mala stránka návštevnosť 89 777 návštevníkov a stránka bola načítaná za toto obdobie 943 422 x.

 

Stránka mala návštevnosť zo 137 štátov sveta. Z toho viac ako 100 návštevníkov bolo z 52 štátov. V priložených tabuľkách vidíte návštevnosť podľa jednotlivých štátov.

 

Stránka je tiež na facebooku  http://www.facebook.com/Gouldianfinches.eu, kde má ku dnešnému dňu:

 

hodnotení (to sa mi páči- like)......4 610

 

Ďalšie hodnotenia:

 

Ako ste si už mohli všimnúť, na stránke sa už nemeria zdielanie v celku, ale je hodnotená každá podstránka. Stačí si teda otvoriť hociktorú podstránku a dá sa zistiť, na ktorej sociálnej sieti bola koľkokrát zdieľaná. Tak napríklad anglická verzia kalkulačky mala v slovenskej mutácii   513 zdieľaní na facebooku.

 

Od začiatku merania návštevnosti, to je od augusta 2012 to je niečo vyše 2 roky mala stránka návštevnosť v počte 188 478 a načítaná – zobrazená bola 1 942 846 x.

 

Stránka si aj naďalej drží hodnotenie od google v page ranku na hodnote 3. Len pre porovnanie, najväčšia česká diskusná stránka ifauna, ktoré má neporovnateľne vyššiu návštevnosť má hodnotenie 4. 

 

Verím, že ostanete naďalej jej návštevníkmi.

 

Marek Buranský



Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

marek buransky, 04.01.2016 00:41

 Milí priatelia,

 

Chcem sa s vami podeliť o prehľad návštevnosti stránky, tentokrát za obdobie od 1.1.2015 do 31.12.2015, teda za jeden celý kalendárny polrok.

 

Za toto obdobie mala stránka návštevnosť 92 789 z toho originálnych návštevníkov bolo 38 003 a stránka bola načítaná za toto obdobie 1 009 622 x .

 

Stránka mala návštevnosť zo 129 štátov sveta. Z toho viac ako 100 návštevníkov bolo z 45 štátov. V priložených tabuľkách vidíte návštevnosť podľa jednotlivých štátov.

 

Stránka je tiež na facebooku  http://www.facebook.com/Gouldianfinches.eu, kde má ku dnešnému dňu:

 

hodnotení (to sa mi páči- like)......6128

 

Ďalšie hodnotenia:

 

Ako ste si už mohli všimnúť, na stránke sa už nemeria zdielanie v celku, ale je hodnotená každá podstránka. Stačí si teda otvoriť hociktorú podstránku a dá sa zistiť, na ktorej sociálnej sieti bola koľkokrát zdieľaná. Tak napríklad anglická verzia kalkulačky mala v slovenskej mutácii   564 zdieľaní na facebooku.

 

Od začiatku merania návštevnosti, to je od augusta 2012 mala stránka návštevnosť v počte 281 276 návštevníkov  a načítaná – zobrazená bola 2 952 468 x.

 

Stránka si aj naďalej drží hodnotenie od google v page ranku na hodnote 3. Len pre porovnanie, najväčšia česká diskusná stránka ifauna, ktoré má neporovnateľne vyššiu návštevnosť má hodnotenie 4.  

 

Verím, že ostanete naďalej jej návštevníkmi.

 

Marek Buranský 



Pre vloženie nového príspevku musíte byť prihlásený.

Texty a fotografie nie je možné šíriť bez súhlasu autora
stránok www.gouldianfinchces.eu